Коцки железница

Коцки железница
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 650 ден.

  • Код на производот: 7152
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 64 цм x 36 цм x 8 цм

Опис

Долу сет со коцки: 

  • Сетот содржи 58 парчиња за да се направи мал воз на шини и станица
  • Парчињата имаат испечатано бројки, локомотивата е со насмеано лице и може да направи железничка станица за безброј забавни игри
  • Наменето е за мали деца од 18 месеци а одговара и за фантазијата на поголемите

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење