Тунел Doloni

Тунел Doloni
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 5.500 ден.

  • Код на производот: 1512
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

Димензии: 151x201x51cm

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме