Кревет игрална Journey Bebe Stars

Кревет игрална Journey Bebe Stars
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 3.800 ден.

 • Бренд: Bebe Stars
 • Код на производот: 11394
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 0 кг
 • Д x Ш x В: 125 цм x 66 цм x 76 цм

Ознаки: креветче, krevetce, кревет, krevet, igralna, игрална

Опис

Bebe Stars транспортно креветче  

 • 1 ниво за поставување на душекот.
 • Тенка подлога душек.
 • Може да се користи како оградица за играње
 • Двете страни на креветчето се со мрежа која овозможува безбедност и оптимално проветрување, а воедно надзор на детето кога спие
 • Лесно чадор склопување, зафаќа малку простор
 • Димензии 120/60цм
 • Наменето за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.
 • Европски стандарди EN 716

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме