Трамболина 140ЦМ

Трамболина 140ЦМ
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 4.850 ден.
  • 4.500 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 13781
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 140 цм x 0 цм x 0 цм

Ознаки: трамболина, трамполина, trambolina, trampolina

Опис

  • Подигнете ја вашата надворешна забава и фитнес со нашата премиум Трамболина! Дизајнирана за најдоброто скокање, оваа трамболина е совршен додаток за вашиот двор, обезбедувајќи бескрајни часови на забава и вежбање за целото семејство.
  • Трамболината вклучува стабилна мрежа за сигурносен ограден сет со облечени столбови, спречувајќи случајни падови и обезбедувајќи мир на умот додека вашето семејство ужива во забавата.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

За вас издвоивме