Хранилка

Хранилка
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 2.300 ден.
  • 1.900 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 13760
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 68 цм x 62 цм x 102 цм

Ознаки: хрaнилка, hranilka, столче, stolce

Опис

Оваа хранилка, е класично столче за бебиња, фукционално и безбедно. Достапно во три бои сина, розева и портокалова. Хранилката е одличен избор за вашето најмило.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

Хранилка

2.400 ден.

За вас издвоивме