Bluetooth Караоке со микрофони - Groove kid

Bluetooth Караоке со микрофони - Groove kid
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 2.100 ден.
 • 1.650 ден.

 • Бренд: Детска куќа
 • Код на производот: 14088
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 0 кг
 • Д x Ш x В: 19 цм x 25 цм x 0 цм

Ознаки: karaoke, караоке, mikrofon, микрофон, појачало, pojacalo, zvucnik, звучник

Опис

Groove on, little ones! 
 Ви го претставуваме Новиот музички придружник за деца: Bluetooth звучникот GrooveKid! 

Еј таму, фантастични родители ! Дали сте подготвени да овозможите нова  игра и забава за вас и вашето дете ?  Возбудени сме да ви го претставиме звучникот GrooveKid Bluetooth
 •  Карактеристики што го прават GrooveKid задолжителен:
 •  Дизајн погоден за деца: звучникот GrooveKid Bluetooth не е само звучник; тој е живописен, издржлив , дизајниран за забава и игра. Неговиот разигран дизајн и привлечните бои го прават инстант хит меѓу најмалите.
 •  Лесно поврзување со Bluetooth: синхронизирањето на омилените мелодии на вашето дете е лесно! Поврзете го GrooveKid со кој било уред со овозможен Bluetooth и нека започне музичката авантура. Без разлика дали се работи за детски песнички или најнови детски хитови, GrooveKid дава кристално чист звук.
 •  Интерактивни LED светла:  GrooveKid има живописни LED светла кои танцуваат во ритам, создавајќи хипнотизирачко визуелно искуство што ја зголемува радоста на слушањето.
 •  Едукативна содржина: Ја разбираме важноста од комбинирање на забавата со учењето. Затоа,искористете GrooveKid за едукативни песни што го прават учењето броеви, букви и многу повеќе забавно!
 •  Совршен подарок: Барате идеален подарок за родендени или специјални прилики? Звучникот GrooveKid Bluetooth е  прекрасно изненадување за секое дете што сака музика.

Нарачајте го вашиот GrooveKid денес и музичката магија може да почне!
Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме