Туркало со рачка 3во1 Џип

Туркало со рачка 3во1 Џип
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 2.100 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 14154
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 66 цм x 30 цм x 40 цм

Ознаки: туркало, turkalo, проодувалка, prooduvalka, со рачка, so racka

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

Туркало Џип

1.850 ден.

За вас издвоивме