Туркало Џип

Туркало Џип
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.850 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 14156
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 68 цм x 30 цм x 40 цм

Ознаки: туркало, turkalo, проодувалка, prooduvalka

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

За вас издвоивме