Парк 4 во 1

Парк 4 во 1
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 9.500 ден.
  • 8.500 ден.

  • Код на производот: Парк 4 во 1
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 156 цм x 123 цм x 123 цм

Опис

  • Димензии: 156x123x123

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме