Туркало Unicorn

Туркало Unicorn
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 2.500 ден.
  • 1.980 ден.

  • Бренд: Dolu
  • Код на производот: 9115
  • Залиха: Нема на залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 45 цм x 32 цм x 49 цм

Ознаки: turkalo, deca

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме