Дубак Unicorn Bebe Stars

Дубак Unicorn Bebe Stars
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 4.850 ден.

 • Бренд: Bebe Stars
 • Код на производот: 11415
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 0 кг
 • Д x Ш x В: 67 цм x 49 цм x 70 цм

Ознаки: дубак, дубаче, dubak, dubace, за бебе

Опис

Дубак Unicorn Bebe Stars

Оваа дубаче ќе го придружува вашето бебе во откривањето на нејзината независност во движењето, овозможувајќи и да го истражува светот на еднорогот со максимална безбедност.

 • Прилагодлива висина на седиштето
 • Анатомско седиште со подлога што се вади и се пере
 • Забавен звук со електрична играчка
 • 6 силиконски инхибитори што не се лизгаат, за поголема безбедност.
 • Употреба од 6 месеци до 12 месеци
 • Треба да се користи под надзор на возрасен.

-Европски спецификации EN1273 и ASTM F977

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме