Повивална со корито Bebe Stars

Повивална со корито Bebe Stars
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 9.650 ден.

 • Бренд: Bebe Stars
 • Код на производот: 11379
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 0 кг
 • Д x Ш x В: 95 цм x 54 цм x 104 цм

Ознаки: корито, кадичка, када, korito, kadicka, kada

Опис

Deluxe Bath-Changing by Bebe Stars е соодветно за бебиња од 0-15 кг.


 • Супер помагало за повивање на вашето бебе на мека непропустлива подлога. 
 • Две анатомски позиции за капење од 0-6 месеци и 6+ месеци.
 • Организер за додатоци.
 • Цевка за испуштање на водата.
 • Вклучува 4 тркала со кочници.
 • Лесно собирање.

Европски стандарди EN 12221

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме