Домашно Милениче на батерии

Домашно Милениче на батерии
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 680 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 14102
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 17 цм x 11 цм x 14 цм

Ознаки: домашно милениче, куче, на батерии, domasno milenice, kuce, na baterii

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме