Дрвен Хокеј

Дрвен Хокеј
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.650 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 14144
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 62 цм x 13 цм x 30 цм

Ознаки: хокеј, hokej, дрвен, drven

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

Фудбалче

890 ден.

Дрвен Фудбал

1.480 ден.

За вас издвоивме