Дрвен Сортер

Дрвен Сортер
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 620 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 14146
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 15 цм x 18 цм x 15 цм

Ознаки: сортер, sorter, форми, formi, фигури, figuri

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

За вас издвоивме