Барбика со крила

Барбика со крила
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 180 ден.

  • Код на производот: 152
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 14 цм x 5 цм x 18 цм

Ознаки: igracka, играчка, играчки, igracki

Опис

Интересна барбика самовила од квалитетна пласатика. Одлично дополнување на колекцијата од различни модели на барбики на сите девојчиња.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме